• 2018/2019

        • Jún

          4.6.

          Majstrovstvá kraja v atletike

          5.6.

          MDD  – ŠKD

          5.6.

          Deň s políciou - – Kinológia – ukážky

          5.6.

          Deň mlieka

          6.6.

          Prvá pomoc 3.-4- roč.

          7.6.

          Okresné kolo AJ 1.-4. roč.

          12.6.

          12.6.

          Exkurzia Zádiel

          Zasadnutie žiackeho parlamentu

          10.-14.6.

          Škola v prírode – Kysak

          12.6.

          PK D,ON,EV

          13.6.

          PK AJ,NJ,RJ

          13.6.

          PK F,SP,T

          17.6.

          MZ ŠKD

          17.-18.6.

          Školský výlet – Z. Šírava

          19.6.

          PK TVŠ

          19.6.

          PK G,B,CH

          24.6.

          PK M,I

          17.6.

          KOČaP

          17.6.

          Školský výlet -  Brekov

          18.6.

          Didaktické hry 1.-4. roč.

          18.6.

          Účelové cvičenie

           

          Cvičenia v prírode

          19.6.

          Olympijský beh

          19.6.

          Školský výlet – Kaštieľ Humenné

          21.6.

          Školský výlet – ZOO - Košice

          19.6.

          MZ 1.-4. roč.

          20.6.

          PK SJL,VV

          20.6.

          Školský výlet -  Brekov 2. roč.

          20.6.

          Školský výlet  STEEL PARK Košice

          21.6.

          Školský výlet – 3D kino Košice

          21.6.

          Školský výlet –  Vinianske jazero

          21.6.

          Školský výlet  Senné rybníky

          25.6.

          Školský výlet – Tatranská galéria

           

           

          24.6.

          Pedagogická rada

           

          Trestnoprávna zodpovednosť mladistvých

          26.6.

          Okresná exkurzia Dukla - Svidník

          28.6.

          Slávnostné ukončenie školského roka


          Máj

          Dátum

          Činnosť

          2.5.

          ROADSHOW – taneč. vystúpenie

          2.5.

          Plávanie o pohár primátora

          3.-4.5.

          Rozprávková noc

          3.5.

          Vybíjaná – D 5.-7. roč.

          3.5.

          Krajské kolo – hádzaná CH

          6..5.

          Pracovná porada

          6.5.

          Zasadnutie ŽP

          7.5.

          Olympiáda AJ – šk. kolo 1.-4. roč.

          7.5.

          Hádzaná  - D – 5.-6. roč.

          7.5.

          Kladenie vencov

          7.5.

          Deň matiek v spolupráci s OKGZ

          7.5.

          Slávik Slovenska

          9.5.

          Výchovný koncert

          9.5.

          Viem, čo neviem

          10.5.

          Okresné kolo – vybíjaná – D – 5.-7. roč.

          10.5.

          Súťaž mladých zdravotníkov

          10.5.

          Minihádzaná

          13.-17.5.

          Týždeň modrého gombíka

          13.5.

          DI Sobrance 4. roč.

          13.5.

          Prijímacie pohovory – 9.roč. – 1. kolo

          14.5

          E – test žiakov 7. – 8. roč. – SJL,M

          14.5.

          DI Sobrance – 3.roč.

          15.5.

          DI Sobrance – 2. roč.

          15.5

          E – test žiakov 4. roč. – SJL,M

          16.5.

          Prijímacie pohovory – 9.roč. – 2. kolo

          16.5.

          Okresné kolo BIO - organizátor

          16.5.

          Vyhodnotenie projektu Moja mama

          17.5.

          PK – fyzika, svet práce, technika

          17.5.

          Solárne dni – Hvezdáreň Michalovce

          19.5

          Tanečná súťaž Pribinov pohár

          21.5.

          DI Sobrance – 1. roč.

          22.5.

          Exkurzia Starina  - 9. roč.

          22.5.

          Okresné finále - atletika

          23..5.

          OK FO – Archimediáda – organizátor

          24.5

          Školská športová olympiáda

          27.5

          Fotenie žiakov

          28.-30.

          Festival mestských škôl

          30. -31..5.

          Mestská športová olympiáda

          31.5.

          Deň bez tabaku-beseda s mests. policajtom

          31.5

          Csontováryho túlavé topánky - VV

           

          Deň mlieka

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Apríl

          Dátum

          Činnosť

          1.4.

          Korčuliarsky kurz

          1.4.

          ŽP – Mega napájadlo

          2.9

          RJ – Puškinov pamätník

          4.4.

          Volejbal CH 8. a 9. roč.

          4.4.

          Basketbal – finále D 8. a 9. roč.

          4.4.

          Slávik – školské kolo 1. – 9. roč.

          5.4.

          Prenosné planetárium 1.2.5. roč.

          6.4.

          Slávnostný zápis do 1. roč.

          8.4.

          Korčuliarsky kurz

          8. – 12.4.

          Zber starého papiera

          9.4.

          Korčuliarsky kurz

          9.4.

          MO – 6.,7.,8. roč.

          10.4.

          FO – krajské kolo

          10.4.

          Zasadnutie ŽP

          11. 4.

          Hádzaná – krajské kolo CH 8. a 9., roč.

          11.4.

          Okresné kolo Medzníky 2. sv. vojny

          11.4.

          MŠ v knižnici – divadielko

          11.4.

          Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín

          12.4.

          Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín

          12.4.

          Súťaž ŠEVT – obal žiackej knižky

          15.4.

          VV – Rozprávočka moja naj.....

          15.4.

          Korčuliarsky kurz

          15.4.

          PK M,I

          15.4.

          Pedagogická rada – klasifikačná

          15. – 17.4.

          Jarné upratovanie 8.-9. roč.

          16.4.

          Okresné kolo BO – organizátor

          17.4.

          Veľká noc – kvíz AJ 5. – 9. roč.

          17.4.

          Čokoládová tretra 1. – 3. roč.

          18.4.

          PK MZ ŠKD

          20.4.

          Odoslanie prihlášok na SŠ

          24.4.

          PK – G-B-CH

          26.4.

          Deň Zeme – upratovanie okolia školy 1. – 4. roč.

          25.4.

          Zásady prvej pomoci 7. roč.

          29.4.

          Korčuliarsky kurz

          29.4.

          Rodičovské združenie

          29.4.

          Shakespearov deň

           

          Šikana – nie sme zlí 7. roč

           

          Marec

          Dátum

          Činnosť

          priebežne

          Deň otvorených dverí pre rodičov budúcich prvákov

          1.3.

          Môj kamarát počítač – inf. súťaž GĽŠ

          5.3.

          ZKGZ - Čitateľský maratón – 3. a 4. roč.

          6.3.

          Vesmír očami detí – výtvarná súťaž - okr. kolo

          6. 3.

          Ruské slovo

          6.3.

          Cvičný monitor – 9. roč.

          7.3.

          Basketbal o pohár primátora mesta – CH 5.-7. r.

          7.3.

          Zásady 1. pomoci -  7. roč.

          8.3.

          Správajme sa ľudsky – MDŽ

          8.3.

          Propagačný bulletin pre budúcich prvákov

          11.3.

          Pracovná porada

          11.3.

          Násilie na deťoch – beseda s MsP – 8. roč.

          12.3.

          100-sté výročie M. Ďuríčkovej – beseda o knihe 2. r.

          12.3.

          MZ 1.-4. roč.

          13.3.

          Fyzikálna olympiáda okresné kolo

          13.3.

          PK D,ON,EV

          13.3.

          OK Hádzaná CH 5. – 9. r.

          14.3.

          PK AJ,NJ,RJ

          15.3.

          Krásy našej záhrady – výtvarná súťaž - uzávierka

          15.3.

          Vesmír očami detí – školská výstava

          15.3.

          CVČ Hádzaná 5.-6. r.

          18.3.

          Kľúče od zlatého mesta – výtvarná súťaž - uzávierka

          19.3.

          VVS Michalovce – 7. roč.

          19.3.

          Volejbal CH 7.-9. r.

          19.3.

          Krajské kolo MO Z9

          20.3.

          PK TV

          20.3.

          Hviezdoslavov Kubín – školské kolo

          21.3.

          PK SJ, VV

          21.3.

          Cvičný monitor – 9. roč.

          21.3.

          Prvá pomoc 8. roč.

          26.3.

          Pytagoriáda okr. kolo 3.-5. roč.

          27.3.

          Pytagoriáda okr. kolo 6.-8. roč.

          27.3.

          Basketbal – O pohár primátora mesta D 7.-9. r.

          27.3.

          Divadielko pre 1. ročník a rodičov

          28.3.

          Škôlkari v školskej knižnici – divadielko

          28.3.

          DU – prijatie PZ u primátora mesta

          28.3.

          AJ – divadlo v MsKS – 5. a 6. roč.

          Február

           

          1.2.

          Polročné prázdniny

          4.2.

          GPH – prezentácia školy 9.roč.

          4.2.

          Pracovná porada

          5.2.

          Basketbal  - D -7.-9. roč. majstr. okresu

          5.2.

          Beseda o knihe 2.B

          6.2.

          Zasadnutie žiackeho parlamentu

          7.2.

          Okresné kolo GO

          7.2.

          Prevencia šikanovania CPPPaP – 7.A

          7.2.

          Planetárium OH 1.-4. roč.

          8.2.

          PK F,SP,T

          11.2.

          PK  M,I

          12.2.

          MZ  ŠKD

          13.2.

          PK G,B,CH

          13.2.

          Kyber-šikana  beseda 6.roč.

          13.2.

          E-testovanie 9. roč.

          14.2

          Valentínska pošta

          14.2.

          Okresné kolo DO

          14.2.

          Zásady 1. pomoci – 7.roč.

          14.2.

          Valentínske pozdravy s knižnicou

          15.2.

          Karneval v ŠKD

          15.2.

          Deň zdravej výživy

          18.-22.

          Jarné prázdniny

          25.-1.3.

          Lyžiarsky kurz

          4.2.-8.3.

          Pilotné overovanie testovacích nástrojov

           

          Január

          2.1.-7.1.

          Vianočné prázdniny

          10.1.

          Pracovná porada

          15.1.

          Duálne vzdelávanie - Michatek

          16.1.

          Olympiáda AJ 5.-9.roč. -  OK

          16.1.

          Šaliansky Maťko – OK

          16.1.

          Vybíjaná 3.-4. roč. CH a D

          17.1.

          Rodičovské združenie

          17.1.

          Beseda Extrémizmus a sekty – 9.roč.

          24.1.

          Čitateľské oriešky – súťaž 2.B

          24.1.

          Pedagogická rada

          24.1

          Vybíjaná 3.-4. roč. CH a D

          25.1.

          Školské kolo FO 8. a 9. ročník

          29.1.

          Beseda o knihe – škols. kniž. – 2.B

          30.1.

          Beseda o knihe – škols. kniž. – 3.B

          30.1.

          Propagačná nástenka do MŠ

          30.1.

          Matematická olympiáda 5. a 9.roč.

          31.1.

          Odovzdávanie výpisov známok

          December

          1.12.

          Čitateľský oriešok

          1.12.

          Vianočná výzdoba

          3.12.

          Zasadnutie žiackeho parlamentu

          3.-4.12.

          Deň boja proti HIV a AIDS-prezentácie

          4.12.

          Extrémizmus a sekty – beseda s MsP – 9.r.

          4.12.

          Exkurzia Okresná hvezdáreň

          5.12.

          Výzdoba vianočného stromčeka

          5.12.

          DOD Obchodná akadémia Michalovce

          6.12.

          Zimná výzdoba - výstavka

          6.12.

          Mikulášska diskotéka

          6.12.

          Anjel Vianoc – vyhodnotenie výtvarnej súťaže

          6.12.

          Mikuláš v škole – žiacky parlament

          7.12.

          Mikuláš v škôlke – žiacky parlament

          7.12.

          Zásady 1. pomoci  – 6.roč.

          10.12.

          Pracovná porada

          12.12.

          ŠKD v kuchyni

          13.12.

          Vianoce v školskej knižnici – MŠ

          10.12.

          Vianočná výstavka

          10.-14.12

          Vianočné pečenie

          10.-14.12.

          Zdobenie perníkov

          11.12.

          Kyberšikana -  7.A, 9.A

          11.12.

          Beseda o knihe Danka a Janka

          11.12.

          Zemplínske zvončeky

          12.12.

          PK TVŠ

          12.12.

          Pytagoriáda 3., 4. a 5. roč.

          12.12.

          PK D,ON,EV

          12.12.

          Zdravotná príprava – 6.roč.

          13.12.

          Pytagoriáda 6., 7. a 8.roč.

          13.12.

          PK AJ,NJ,RJ

          14.12.

          Školské kolo GO

          18.12.

          Vybíjaná 3.-4.roč. o pohár primátora

          18.12.

          Vianočný koncert

          19.12.

          Šaliansky Maťko

          19.12.

          Technické múzeum Košice – 9. ročník

          20.12.

          PK SJL,VV

          November

          5.11. 

          BRLOH – informatická súťaž v logickom myslení

          6.11. 

          Pracovná porada 

          6.11. 

          T5 – E testovanie 

          7.11. 

          Záchranárik – výtv. súťaž 

          7.11 

          Fenomény sveta 

          8.11. 

          Dni vedy a techniky – GPH – 8. roč. 

          9.11. 

          Divadelné predstavenie Kubo 

          12.11. 

          PK – matematika, informatika 

          13.11. 

          Beseda s MsP – protidr. tematika 7.a 9.  roč. 

          12.11.-16.11. 

          Týždeň besedy o prečítaných knihách 

          12.-16.11. 

          Informatická súťaž iBOBOR  

          12.-16.11. 

          Týždeň boja proti drogám 

          13.11. 

          Prezentácia s protidr. tematikou – 8. roč. 

          13.11. 

          Vianočne pozdravy - OKGZ 

          13.11.-14.11. 

          Skype-a-Thon – medzinárodná komunikácia medzi žiakmi 

          14.11. 

          Turnaj hádzanárskych nádeji 3.-4. roč. CH a D 

          14.11. 

          MZ ŠKD 

          14.11. 

          Zasadnutie MZ 1.-4. roč. 

          15.11. 

          Pedagogická rada 

          16.11. 

          PK F,SP,T 

          16.11. 

          Deň boja proti drogám 

          20.11. 

          Školské kolo OAJ 

          21.11. 

          Testovanie T-5 

          22.11. 

          Hvezdáreň Michalovce – 9. roč. 

          22.11. 

          Pasovanie prvákov 

          23.11. 

          Beh oslobodenia 

          23.11. 

          Zázračné lieky prírody 

          26.11. 

          Všetkovedko 

          28.11. 

          PK G,B,CH 

          28.11. 

          DOD SOŠOaS - Strážske 

          29.11. 

          Zemplínske múzeum -6. roč. 

          29.11. 

          Bav sa basketbalom 

           

          Október

           

          1.10.

          Začiatok krúžkovej činnosti

          3.10.

          Zasadnutie ŽP

          3.10.

          Bezpečne na ceste – beseda s policajtom

          5.10.

          Festival strašiakov

          5.10.

          Detský čitateľ –Formotvorné prostredie

          6.-12.10.

          Európsky týždeň codu

          8.10.

          Pracovná porada

          8.10.

          Výstavka jesenných plodov

          9.10.

          Obchodovanie s ľuďmi – beseda s MsP

          10.10

          Konferencia Microsoft-vzdelávanie pre budúcnosť

          10.10.

          Deň duševného zdravia – 9. roč.

          10.10.

          Vychádzka – Laborec 5. roč.

          10.10.

          Týždeň vedy a techniky – výtvarná súťaž

          10.10.

          Kurz 1.pomoci – 5. roč.

          10.10.

          Zasadnutie administrátorov a ext. dozoru T-5

          11.11.

          KOČaP

          12.11.

          Účelové cvičenie

          12.11.

          Kultúrne pamiatky Prešovského kraja – lit. súťaž

          15.10.

          Výstava jesenných plodov

          16.-20.10.

          Týždeň zdravej výživy

          16.10.

          E testovanie – 5.roč.

          17.10.

          E testovanie – 9.roč.

          17.10.

          Morské oko – exkurzia – 6. roč.

          17.10.

          Zdravé zúbky 1.-2. roč.

          18.10.

          Psovodi

          18.10.

          Rodičovské združenie

          18.10.

          Kultúrny program pre rodičov

          19.10.

          Jablčkový deň

          23.10.

          Loptové hry – 2.-3. roč. - D

          24.10.

          Medzinárodný deň škol. knižníc – aktivity

          25.-26.

          Záložka do  knihy spája školy

          26.10.

          Haloween

          30.10.

          Jednorázový  štátny sviatok 100. výr. vzniku Československa

          31.-2.11.

          Jesenné prázdniny

          *** Zmena termínu vyhradená.***

           

          September

          3.9.

          Slávnostné otvorenie školského roka

          3.9.

          Pedagogická rada

          12.9.

          Zasadnutie MZ 1.-4. roč.

          12.9.

          PK G,B,CH

          12.9

          PK D,ON,EV

          13.9.

          MZ ŠKD

          13.9.

          PK AJ,NJ,RJ

          13.9.

          PK TVŠ

          14.-12.9.

          Týždeň starostlivosti o prírodu

          14.9.

          Turistická vychádzka

          14.9.

          Florbalový turnaj

          14.9.

          Úprava areálu školy

          14.9.

          PK F,SP, T

          14.9.

          Cvičenia v prírode

          14.9.

          PK SJL, VV

          16. – 22.9.

          Týždeň mobility

          24.-30.

          Európsky týždeň športu

          17.9.

          Kráľ čitateľov – celoročná súťaž

          17.9.

          Zasadnutie PK M,I

          17.9.

          Celoročný projekt Moja mama

          17.9.

          Okresná hvezdáreň - exkurzia

          20.9.

          Cezpoľný beh

          20.9.

          Týždeň vedy a techniky – výtv. celoslov. súťaž

          21.9.

          Športovo-zábavné popoludnie na kol. korčuliach a kolobežkách

          26.9.

          Európsky deň jazykov – Gymnázium P.Horova

          26.9.

          Dopravná výchova – beseda s MsP

          27.9.

          Integra – dobrovoľnícka činnosť