• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Školské kolo

      • Roman Novák
      • kategória E - 2. miesto
      • FYZIKÁLNE OLYMPIÁDA 60. ročník
      • Školské kolo
      • Fyzika
      • David Jacečko
      • kategória E - 2. miesto
      • FYZIKÁLNE OLYMPIÁDA 60. ročník
      • Školské kolo
      • Fyzika
      • Dávid Hutník
      • kategória E - 3. miesto
      • FYZIKÁLNE OLYMPIÁDA 60. ročník
      • Školské kolo
      • Fyzika
      • Samuel Šiňanský 7.B
      • kat. 1A (5., 6., 7. roč.) 1. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Martin Macko 7.A
      • kat. 1A (5., 6., 7. roč.) 2. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Terézia Godová 7.A
      • kat. 1A (5., 6., 7. roč.) 3. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Lukáš Ďurčák 8.A
      • kat. 1B (8., 9. roč.) 1. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Radovan Kokoš 9.A
      • kat. 1B (8., 9. roč.) 2. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • David Jacečko 9.B
      • kat. 1B (8., 9. roč.) 3. miesto:
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/201
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Kristína Vargová
      • 1. miesto
      • Geografická olympiáda
      • Školské kolo
      • Geografia
      • Vanessa Kudelásová
      • 2. miesto
      • Geografická olympiáda
      • Školské kolo
      • Geografia
      • Nikolas Novák
      • 3. miesto
      • Geografická olympiáda
      • Školské kolo
      • Geografia
      • Sarah Majerová
      • 1. miesto I. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Michelle Majerová
      • 2. miesto I. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Tamara Bercíková
      • 2. miesto I. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Hana Capuličová
      • 3. miesto I. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Lukáš Rebo
      • 3. miesto I. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Kristína Vargová
      • 1. miesto II. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Tomáš Laškoty
      • 2. miesto II. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Milan Kokoš
      • 2. miesto II. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra