• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Školské kolo

      • Ján Pavlovič
      • 3. miesto II. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Emma Škubová
      • 3. miesto II. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Nina Jacečková
      • 1. miesto III. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Martin Macko
      • 2. miesto III. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Samuel Maľar
      • 3. miesto III. kategória
      • Šaliansky Maťko
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Vargová Katarína - 3.B
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Veľasová Monika - 4.B
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Matejová Michaela 5.A
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Eštok Dávid - 3.B
      • 2. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Kočan Adam 5.B
      • 2. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Fedorčák Marcel - 3.B
      • 3. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Petrášová Vanesa - 3.B
      • 4. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • 6. - 8. ročník
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Leonard Tomčák 7.B
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Sofia Straková 7.A
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Miriam Popovičová 8.A
      • 1. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Martin Macko 7.A
      • 2. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Damián Hric 8.A
      • 2. miesto
      • Pytagoriáda 3. -5. ročník a 6. - 8. ročník
      • Školské kolo
      • Matematika
      • Našim úspešným riešiteľom GRATULUJEMEa prajeme veľa úspechov aj v obvodnom kole súťaže.
      • Samuel Šiňanský 7.B
      • 1. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019 - kat. 1A (5., 6., 7. roč.) a kat. 1B (8., 9. roč.)
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Lukáš Ďurčák 8.A
      • 1. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019 - kat. 1A (5., 6., 7. roč.) a kat. 1B (8., 9. roč.)
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk