• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Medzinárodné kolo

      • Katarína Rošincová
      • Diplom KADET 95 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Bronislava Kušníriková
      • Diplom KADET 95 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Daniel Činčár
      • Diplom KADET 88 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
      • Miriam Popovičová
      • Diplom KADET 88 percentil
      • I-Bobor
      • Medzinárodné kolo
      • Informatika
    • Celoštátne kolo

      • Sofia Mojsejová
      • ocenená práca
      • Krásy našej záhrady
      • Celoštátne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Mgr. Adriana Danilovičová
      • Učiteľ mesiaca
      • eTwinning
      • Celoštátne kolo
      • Anglický jazyk
      • Zuzana Révayová
      • 3. miesto
      • Ruské slovo
      • Celoštátne kolo
      • Ruský jazyk
      • Tímea Jakubiková
      • 3. miesto
      • Anjel Vianoc
      • Celoštátne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Liana Mechírová
      • cena za kolekciu
      • Anjel Vianoc
      • Celoštátne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Simona Reichelová
      • cena za kolekciu
      • Anjel Vianoc
      • Celoštátne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Tímea Jakubiková
      • 1. miesto
      • Môj prvý dotyk s vedou
      • Celoštátne kolo
      • Výtvarná výchova
    • Krajské kolo

      • Zuzana Révayová
      • 1. miesto
      • Ruské slovo
      • Krajské kolo
      • Ruský jazyk
      • David Radchenko
      • 2. miesto
      • Ruské slovo
      • Krajské kolo
      • Ruský jazyk
    • Okresné kolo

      • Veronika Drahňovská
      • 3. kategória - 1. miesto
      • Fugova domovina
      • Okresné kolo
      • Výtvarná výchova
      • Sandra Parasková
      • 3. kategória - 2. miesto
      • Fugova domovina
      • Okresné kolo
      • Výtvarná výchova
      • Sofia Mojsejová
      • 3. kategória - 3. miesto
      • Fugova domovina
      • Okresné kolo
      • Výtvarná výchova
      • Simona Serdyová
      • 4. kategória - 2. miesto
      • Fugova domovina
      • Okresné kolo
      • Výtvarná výchova
      • Diana Havránková
      • 4. kategória - 3. miesto
      • Fugova domovina
      • Okresné kolo
      • Výtvarná výchova
      • Lea Nováková
      • 1. miesto družstvo Rybky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Nikolas Novák
      • 1. miesto družstvo Rybky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia