• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Okresné kolo

      • Michaela Matejová
      • 1. miesto družstvo Rybky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Ivana Čuvanová
      • 1. miesto družstvo Rybky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Kristína Vargová
      • 1. miesto družstvo Rybky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Tomáš Laškoty
      • 1. miesto družstvo Múdre sovičky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Ján Pavlovič
      • 1. miesto družstvo Múdre sovičky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Monika Veľasová
      • 1. miesto družstvo Múdre sovičky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Michaela Macková
      • 1. miesto družstvo Múdre sovičky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Sophia Serdyová
      • 1. miesto družstvo Múdre sovičky
      • Biologická olympiáda 54. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Sofia Straková
      • 3. miesto
      • Fyzikálna olympiáda kategórie G - Archimediáda
      • Okresné kolo
      • Fyzika
      • Leonard Tomčák
      • 6. miesto
      • Fyzikálna olympiáda kategórie G - Archimediáda
      • Okresné kolo
      • Fyzika
      • Sofia Straková
      • 3. miesto
      • Pytagoriáda 40. ročník šk. r. 2018/2019
      • Okresné kolo
      • Matematika
      • Miriam Popovičová
      • 6. miesto
      • Pytagoriáda 40. ročník šk. r. 2018/2019
      • Okresné kolo
      • Matematika
      • Radovan Kokoš
      • 1. miesto II. Kategoria
      • Shakesperare deň
      • Okresné kolo
      • Anglický jazyk
      • Miriam Popovičová
      • 1. miesto vlastná tvorba
      • Shakesperare deň
      • Okresné kolo
      • Anglický jazyk
      • Paula Marcinová
      • cena poroty
      • Shakesperare deň
      • Okresné kolo
      • Anglický jazyk
      • Šimon Novotný
      • 1. miesto kat. E
      • Biologická olympiáda 53. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Sandra Tran Vanová
      • 3. miesto kat. E
      • Biologická olympiáda 53. kolo
      • Okresné kolo
      • Biológia
      • Peter Gramata
      • 2. miesto
      • Fyzikálna olympiáda
      • Okresné kolo
      • Fyzika
      • Vanessa Martonová
      • 2. miesto
      • Finále hádzanej dievčat
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Sofia Mojsejová
      • 2. miesto
      • Finále hádzanej dievčat
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova