• Prečo si zvoliť nás?

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
      • Priateľskí učitelia
      • Máme radi naše deti a oni milujú učiť sa na našej škole
      • Zameranie na športy
      • Učiť sa je jednoduchšie vo fit a zdravom tele
      • Školská knižnica
      • Studenti majú voľný prístup do našej školskej knižce s kopou úžasných kníh
    • Okresné kolo

      • Laura Berešová
      • 2. miesto
      • Basketbal dievčat
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Vanessa Martonová
      • 2. miesto
      • Basketbal dievčat
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
    • Školské kolo

      • Matúš Dzvonik
      • kategória 1. - 2. r - 1. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Ella Ondrušová
      • kategória 1. - 2. r - 2. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Martin Popadič
      • kategória 1. - 2. r - 3. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Michaela Matejová
      • kategória 3. - 4. r - 1. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Tomáš Laškoty
      • kategória 3. - 4. r - 2. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Matej Čeklovský
      • kategória 3. - 4. r - 3. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Vanesa Petrášová
      • kategória 3. - 4. r - 3. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Vanesa Kozárová
      • kategória cudzojazyčná 1. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Hung Le Doan
      • kategória cudzojazyčná 2. miesto
      • Olympiáda v anglickom jazyku 2018/2019
      • Školské kolo
      • Anglický jazyk
      • Patrik Guzej
      • 2. miesto I. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Zoe Helemiková
      • 3. miesto I. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Sophia Serdyová
      • 1. miesto II. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Tamara Koložiová
      • 2. miesto II. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Tomáš Laškoty
      • 3. miesto II. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Samuel Bodnár
      • 1. miesto III. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Tímea Jakubiková
      • 2. miesto III. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Maroš Bajer
      • 3. miesto III. kategória
      • Slávik Slovenska 2019
      • Školské kolo
      • Hudobná výchova
      • Michelle Majerová
      • 1. miesto kat. I Poézia
      • Hviezdoslavov Kubín
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra