Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná škola, Krymská 5, Michalovce
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola, Krymská 5, Michalovce
Úvod
O škole
História školy
Školský klub detí
Zamestnanci školy
Propagačné videá školy
Školská jedáleň
Jedálny lístok
Novinky
My a Média
Školské dokumenty
Fotoalbum
Úspechy a ocenenia žiakov
Spolupráca
Rada školy
Žiaci
Rozvrh hodín
Centrum voľného času
Knižnica
Testovanie T-9, T-5
Krúžky
Pomôcky do školy
Žiacky parlament
Rodičia
Internetová žiacka knižka
Žiadosti a tlačivá pre zákonných zástupcov
Moderné vyučovanie
Rodičovské združenie
Komisionálne skúšky
2% dane
COVID-19
Infoservis
Zmluvy, faktúry
Pracovné ponuky
GDPR
ZO OZ PŠaV
Kontakt
Zápis prvákov
Elektronická prihláška
Úspechy a ocenenia žiakov
Úvod
/
O škole
/
Úspechy a ocenenia žiakov
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2018/2019
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Biológia
Dejepis
Fyzika
Geografia
Hudobná výchova
Informatika
Matematika
Náboženská výchova
Ruský jazyk
Slovenský jazyk a literatúra
Technika
Telesná a športová výchova
Výtvarná výchova
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2018/2019
Celoštátne kolo
Zuzana Révayová
3. miesto
Ruské slovo
Celoštátne kolo
Ruský jazyk
Tímea Jakubiková
3. miesto
Anjel Vianoc
Celoštátne kolo
Výtvarná výchova
Liana Mechírová
cena za kolekciu
Anjel Vianoc
Celoštátne kolo
Výtvarná výchova
Simona Reichelová
cena za kolekciu
Anjel Vianoc
Celoštátne kolo
Výtvarná výchova
Tímea Jakubiková
1. miesto
Môj prvý dotyk s vedou
Celoštátne kolo
Výtvarná výchova
Krajské kolo
Zuzana Révayová
1. miesto
Ruské slovo
Krajské kolo
Ruský jazyk
David Radchenko
2. miesto
Ruské slovo
Krajské kolo
Ruský jazyk
Okresné kolo
Veronika Drahňovská
3. kategória - 1. miesto
Fugova domovina
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Sandra Parasková
3. kategória - 2. miesto
Fugova domovina
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Sofia Mojsejová
3. kategória - 3. miesto
Fugova domovina
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Simona Serdyová
4. kategória - 2. miesto
Fugova domovina
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Diana Havránková
4. kategória - 3. miesto
Fugova domovina
Okresné kolo
Výtvarná výchova
Lea Nováková
1. miesto družstvo Rybky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Nikolas Novák
1. miesto družstvo Rybky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Michaela Matejová
1. miesto družstvo Rybky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Ivana Čuvanová
1. miesto družstvo Rybky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Kristína Vargová
1. miesto družstvo Rybky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Tomáš Laškoty
1. miesto družstvo Múdre sovičky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Ján Pavlovič
1. miesto družstvo Múdre sovičky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Monika Veľasová
1. miesto družstvo Múdre sovičky
Biologická olympiáda 54. kolo
Okresné kolo
Biológia
Predchádzajúci
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
Kontakt
Novinky
Facebook školy
Kontakty
Základná škola
krym@zskrymska.sk
Správca obsahu www stránky: Mgr. Anna Hrehovčíková anna.hrehovcikova@zskrymska.sk
Škola: +421 566435879
Krymská 5 071 01 Michalovce Slovakia
IČO: 17080762
www stránka: zskrymmi.edupage.org
Administrátor školského systému: Ing. Mgr. Henrieta Mikuličková mikulickova@zskrymska.sk
Školská jedáleň: +421 566434441
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage