• Školský výlet Vinné jazero a Viniansky hrad

• Žiaci 7.B triedy v rámci školského výletu absolvovali túru z Vinného jazera na Viniansky hrad. Horúce počasie im nezabránilo užiť si prechádzku lesom a obdivovať nádherný výhľad z hradu.

• Workshop finančnej gramotnosti

• Dňa 15.6. sa naše žiačky VIII.A triedy, Veronika Drahňovská a Sofia Mojsejová, zúčastnili na Workshope finančnej gramotnosti, ktorý organizovala Stredná odborná škola obchodu a služieb v Michalovciach. Na workshope sa žiakom z viacerých škôl z Michaloviec, ich okolia a Sobraniec prezentovali informácie o eure ako našej mene, o výdavkoch a príjmoch v domácnosti či základné fakty o úveroch. Zároveň počas trvania workshopu prebiehala súťaž medzi jednotlivými účastníkmi pozostávajúca z troch kôl. Našim žiačkam sa darilo a obsadili v konkurencii 1.MIESTO. Za účasť získali diplom a malú odmenu. Gratulujeme!!!