• OZNAM - Zbierka vianočných ozdôb

• Milí rodičia a žiaci, touto cestou by sme Vás chceli požiadať, aby ste sa zapojili do zbierky vianočných ozdôb.

Ak máte doma ozdoby, ktoré už neplánujete využiť, nevyhadzujte ich! Zapojte sa do zbierky a prineste ich do školy. Túto možnosť máte od 10.11.2021 až do konca novembra. Vaše ozdoby budú zrecyklované a využité na správnu vec. Ozdoby môžete nosiť pani učiteľke Megelovej do kabinetu slovenského jazyka, prípadne sa zastavte v kabinete anglického jazyka.

Môže ísť o staré vianočné ozdoby, svietniky, sviečky, ikebany, starý vianočný stromček, servítky s vianočnou tematikou a podobne.

Ďakujeme za spoluprácu.

• OZNAM OD VEDÚCEJ ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Upozorňujem rodičov, aby vyhlásili žiakov z obeda, ak sa nezúčastnia vyučovania 1 deň vopred, najneskôr ráno do 7:00 hod. Odhlásenie zo stravy je možné urobiť ONLINE alebo telefonicky.

ONLINE - cez počítač  Vstup do aplikácie

ONLINE - cez mobilnú aplikáciu EduPage

Obrázkový návod pre mobilnú aplikáciu: