• ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

• Školský klub detí - Základná škola Krymská 5, Michalovce

Hlavnou náplňou Školského klubu detí je efektívne využívanie voľného času detí, oddych a relaxácia po vyučovaní. Tento proces zabezpečujeme pomocou rôznych záujmových a rekreačných aktivít podľa záujmu a schopností žiakov. Formujeme osobnosť dieťaťa v oblasti spoločenskej, estetickej, pracovno-technickej a športovej. Súčasťou činnosti v ŠKD je i denná príprava na vyučovanie.
          Činnosť v našom ŠKD prebieha pod vedením kvalifikovaných vychovávateliek, pracujeme v štyroch oddelienaich, v ktorých sú zaradení žiaci  1.- 4. ročníka ,  v prípade záujmu aj vyšších ročníkov.

Spôsob prihlásenia do ŠKD:

- do ŠKD prihlasuje dieťa  rodič, vyplnením osobného listu žiaka

Prevádzka v ŠKD:
          - od 6.30 hod. /pred vyučovaním/, popoludní od skončenia vyučovania do 17.00 hod.

Poplatok za ŠKD:
          - 10 € mesačne, ktorý je potrebné uhradiť do 10. dňa v mesiaci

Vychovávateľky v ŠKD :     / šk. rok 2018- 2019/

1. oddelenie -     Mgr. Jana Petrová              1. ročník

2. oddelenie -    Bc. Agáta Milichovská        1. ročník

3. oddelenie -    Ľubica Danková                   2. ročník

4. oddelenie -    Anna Ivanková                     3. ročník

5. oddelenie -    Dana Pavolková                    4. ročník

Na záver ešte niekoľko zaujímavých liniek:

www.rozpravky.wz.cz
          www.sirmi.ic.cz

www.bublina.sk
          www.alinka.sk
          www.skolahrou.sk
          www.skolak.sk

Všetky aktuálne informácie, prípadne zmeny týkajúce sa organizácie ŠKD budú zverejnené v časti Novinky alebo na podstránkach - viď panel hore.
          Milí rodičia, veríme, že si o nás prečítate a tešíme sa na Vás a hlavne na Vaše ratolesti.

Dovidenia !