Úspechy a ocenenia žiakov

    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2022/2023

    • Mestské kolo

      • Dávid Radchenko
      • 4. miesto
      • Detský beh Ivana Pšenka
      • Mestské kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Matej Novotný
      • 4. miesto
      • Detský beh Ivana Pšenka
      • Mestské kolo
      • Telesná a športová výchova
      • ZŠ Krymská 5, Michalovce
      • 1. miesto
      • Bav sa basketbalom 2022
      • Mestské kolo
      • Telesná a športová výchova
      • ZŠ Krymská 5, Michalovce
      • 3. miesto
      • Turnaj hádzanárskych nádejí - kategória chlapci
      • Mestské kolo
      • Telesná a športová výchova
      • ZŠ Krymská 5, Michalovce
      • 2. miesto
      • Turnaj hádzanárskych nádejí - kategória dievčatá
      • Mestské kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Alex Gamec
      • 1. miesto strieborné pásmo
      • KTO JE MOJÍM OCHRANCOM?
      • Mestské kolo
      • Výtvarná výchova
      • Sebastian Serdy
      • 1. miesto bronzové pásmo
      • KTO JE MOJÍM OCHRANCOM?
      • Mestské kolo
      • Výtvarná výchova
      • Kristína Kalayová
      • strieborné pásmo
      • KTO JE MOJÍM OCHRANCOM?
      • Mestské kolo
      • Výtvarná výchova
      • Hana Capuličová, Juraj Juras, Nikola Hamlíková
      • strieborné pásmo
      • KTO JE MOJÍM OCHRANCOM?
      • Mestské kolo
      • Výtvarná výchova
    • Okresné kolo

      • Michaela Matejová
      • 2. miesto
      • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - kategória C
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Ivana Mikuličková
      • 3. miesto
      • Technická olympiáda - kategória B
      • Okresné kolo
      • Technika
      • Samuel Babus, Matej Čeklovský
      • 4. miesto
      • Technická olympiáda - kategória A
      • Okresné kolo
      • Technika
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

      • Simona Paľová
      • 3. miesto
      • Farebný svet Zemplína
      • Regionálne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Jana Gajdošová
      • 3. miesto / práca postúpila do celoslovenského kola
      • Vesmír očami detí 2022
      • Regionálne kolo
      • Výtvarná výchova
      • Simona Čeklovská
      • práca postúpila do celoslovenského kola
      • Vesmír očami detí 2022
      • Regionálne kolo
      • Výtvarná výchova
    • Krajské kolo

      • Sarah Majerová
      • 3. miesto
      • Šaliansky Maťko J. C. Hronského
      • Krajské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
    • Okresné kolo

      • Tomáš Laškoty
      • 2. miesto
      • Fyzikálna olympiáda kategórie G - Archimediáda
      • Okresné kolo
      • Fyzika
      • Kristián Kunca
      • 4. miesto
      • Fyzikálna olympiáda kategórie G - Archimediáda
      • Okresné kolo
      • Fyzika
      • Patrik Guzej
      • 2. miesto
      • SLÁVIK SLOVENSKA 2022
      • Okresné kolo
      • Hudobná výchova
      • Nela Sabová
      • 3. miesto
      • Biologická olympiáda
      • Okresné kolo
      • Biológia