Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná škola, Krymská 5, Michalovce
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola, Krymská 5, Michalovce
Úvod
O škole
História školy
Školský klub detí
Zamestnanci školy
Propagačné videá školy
Školská jedáleň
Jedálny lístok
Novinky
My a Média
Školské dokumenty
Fotoalbum
Úspechy a ocenenia žiakov
Spolupráca
Rada školy
Žiaci
Rozvrh hodín
Centrum voľného času
Knižnica
Testovanie T-9, T-5
Krúžky
Pomôcky do školy
Žiacky parlament
Rodičia
Internetová žiacka knižka
Žiadosti a tlačivá pre zákonných zástupcov
Moderné vyučovanie
Rodičovské združenie
Komisionálne skúšky
2% dane
COVID-19
Infoservis
Zmluvy, faktúry
Pracovné ponuky
GDPR
ZO OZ PŠaV
Kontakt
Zápis prvákov
Elektronická prihláška
Úspechy a ocenenia žiakov
Úvod
/
O škole
/
Úspechy a ocenenia žiakov
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2018/2019
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Biológia
Dejepis
Fyzika
Geografia
Hudobná výchova
Informatika
Matematika
Náboženská výchova
Ruský jazyk
Slovenský jazyk a literatúra
Technika
Telesná a športová výchova
Výtvarná výchova
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2021/2022
Okresné kolo
Kristián Kunca
4. miesto
Fyzikálna olympiáda kategórie G - Archimediáda
Okresné kolo
Fyzika
Patrik Guzej
2. miesto
SLÁVIK SLOVENSKA 2022
Okresné kolo
Hudobná výchova
Nela Sabová
3. miesto
Biologická olympiáda
Okresné kolo
Biológia
Lea Nováková
5. miesto
Biologická olympiáda
Okresné kolo
Biológia
Marcel Fedorčák
7. miesto
Biologická olympiáda
Okresné kolo
Biológia
Hana Capuličová, Filip Zágorka, Kristína Fedorčáková, Nela Jacečková, Matúš Dzvonik
1. miesto / družstvo žiakov
Biologická olympiáda
Okresné kolo
Biológia
Liliana Majerčíková
2. miesto
Hviezdoslavov Kubín
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Sarah Majerová
2. miesto
Hviezdoslavov Kubín
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Adrián Maľar
3. miesto
Hviezdoslavov Kubín
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Lea Nováková
3. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Ella Ondrušová
2. miesto
Astronomická súťaž: "Čo vieš o hviezdach?"
Okresné kolo
Fyzika
Patrik Fajner
3. miesto
Astronomická súťaž: "Čo vieš o hviezdach?"
Okresné kolo
Fyzika
Šťefan Paľo
2. miesto
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Lea Nováková
2. miesto
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Michaela Matejová
2. miesto
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Sebastian Serdy
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Nela Vodhanelová
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Liliana Majerčíková
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Simona Čeklovská
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Adrián Andrašov
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Predchádzajúci
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
Kontakt
Novinky
Facebook školy
Kontakty
Základná škola
krym@zskrymska.sk
Správca obsahu www stránky: Mgr. Anna Hrehovčíková anna.hrehovcikova@zskrymska.sk
Škola: +421 566435879
Krymská 5 071 01 Michalovce Slovakia
IČO: 17080762
www stránka: zskrymmi.edupage.org
Administrátor školského systému: Ing. Mgr. Henrieta Mikuličková mikulickova@zskrymska.sk
Školská jedáleň: +421 566434441
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage