• Biologická olympiáda - okresné kolo - kategória F

• Dňa 17.05.2023 sa uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády - kategória F. Našu školu úspešne reprezentovalo družstvo žiačok štvrtého ročníka, ktoré sa umiestnili na 1. mieste - Ema Laškotyová, Simona Čeklovská, Kristína Lišková, Karolína Kočanová, Ema Lukáčová a družstvo žiakov piateho ročníka, ktorí sa umiestnili na 3. mieste - Zoe Helemiková, Timea Bedajová, Ema Jacečková, Tomáš Micenko, Laura Jurová. Našim úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme, ďakujeme za účasť a vzornú reprezentáciu školy.

• Mestská športová olympiáda

• V dňoch 1.6. - 2.6.2023 sa naši žiaci zúčastnili mestskej športovej olympiády. Odniesli si dve prvé miesta. Žiakom blahoželáme a dúfame, že láska k športu im vydrží čo najdlhšie.

Výsledky:

Hádzaná dievčatá - 2. miesto

Hádzaná chlapci - 1. miesto

Volejbal dievčatá - 1. miesto

Volejbal chlapci - 2. miesto

Hod guľou - 3. miesto (Kristína Mojsejová 9.B)

Hod kriketkou - 1. miesto (Ella Ondrušová 6.B)